קליפורניאן אורנג' – Californian Orange

חברת גידולDutch Passion – דאץ' פאשן
גובה צמח1.2-2 מטר
סוג זרענקבי
משפחה50 % אינדיקה/ 50% סאטיבה
יבול400 גרם למטר רבוע THC = 7.8%
סוג גידולחוץ, פנים, חממה
זמן לפריחה9 שבועות
חודש קציראוקטובר

אתר רכישה - Bonza Seeds

לרכישה

תיאור

קליפורניאן אורנג' – Californian Orange

קליפורניאן אורנג' הוא 'אולד סקול' אמיתי שניתן להשיג מבית הגידול של דאץ' פאשן בלבד. הוא 50-50 היבריד שהתחיל בשנות ה-80 של המאה הקודמת ומאז נשמר באופן בלתי מתפשר על אותם גנים ייחודיים. המקור הגנטי מגיע מזן קליפורני משגע אשר הוכלא עם עוד זן לייצרת זן מיוחד זה. קליפורניאן אורנג' ייתן לכם 'היי' נקי וצלול שיכניס אותכם למצב רוח חברתי. בקלות מעשנים הרבה ממנו מבלי לשים לב, וגם אז האיכות נשארת.

במהלך הגידול הצמח גדל ל-1.2 עד 2 מטר גובה ונותן יבול יפה של 400 גרם למטר רבוע עם יחס יפה של פרחים לעלים. ריחו הייחודי יגרום לכם להתענג בזמן הגידול, ותבינו מדוע אלפי אנשים מסביב לעולם כבר מגדלים אותו עשרות שני.

קליפורניאן אורנג' הוא זן קנאביס חזק ויציב ועם ריכוז גבוה של שרף, אפילו על העלים. לפעמים הזנים הקלאסים והישנים לא ניתנים להחלפה למרות כל החידושים וההיברדים שיוצאים בשנים האחרונות. המקרה של הקליפורניאן לא שונה. 'היי' חזק ונקי שנמשך לאורך זמן עם ריח תפוזי ייחודי וטעם נפלא. היבול הוא טיפה מעל הממוצע אבל החוויה שמתקבלת זה כבר סיפור אחר. זה הוא זן איכותי במיוחד, שיספק לכם הצצה לאותם סאטלות של אותם היפים של קליפורניה שנהנו ממנו ראשונים. זן יוצא דופן לאותם ימים ועדין ייחודי ומהנה גם היום!

לא בטוחים כיצד להזמין זרעים מאתר Bonza Seeds לארץ? הכנסו ל"מדריך: רכישת זרעים ב-Bonza Seeds"

מידע נוסף

בנק זרעים

חברות גידול

סוג זרע

משפחה

זמן לפריחה

סוג גידול

, ,

טעם/ניחוח

,

השפעות כלליות

ריכוז thc

ריכוז cbd

יבול

תאריך קציר (גידול חוץ)

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “קליפורניאן אורנג' – Californian Orange”

האימייל לא יוצג באתר.